FIFA prestane v Belgicku predávať peniaze do hry

Belgická komisia pre hazardné hry vyhrážala právnemu konaniu v súvislosti s týmto mechanikom "košistiky".
Úložné boxy sú virtuálne prepravky v hrách, ktoré obsahujú bonusy ako sú zbrane, kostýmy a iné výhody.
V liste z minulého roku belgická komisia pre hazardné hry tvrdila, že boxy sú v podstate rovnaké ako hazardné hry, pretože sú hazardné hry.
Takéto hry sú zakázané v krajine (len s niekoľkými výnimkami), takže boxy s boxmi, ako sú tie, ktoré sa nachádzali v Fife, sa nepovažovali za legálne.
Vo vyhlásení on-line EA povedal: "Po ďalších diskusiách s belgickými orgánmi sme sa rozhodli zastaviť predaj Fifa bodov na predaj v Belgicku.

závilost

"Pracujeme na tom, aby tieto zmeny boli účinné v našich konzolách Fifa a počítačových hrách do 31. januára 2019.
"Hoci prijímame túto činnosť, nesúhlasíme s výkladom zákona zo strany belgických orgánov a budeme pokračovať v hľadaní väčšej jasnosti v tejto veci, keď ideme dopredu."
YouTuber Ross Thompson, ktorý je známy ako TommyT999 online, preukazuje niektoré z najlepších gólov FIFA, ktoré sa na jeho kanáli dostali po celom svete.
"Za posledné štyri až päť rokov sa stali základnými prvkami," povedal pre Radio 1 Newsbeat.

"S nárastom funkcie Ultimate Team je odstránené, že ide o jednu verziu hry, na druhej strane, čo je veľmi dôležitá skúsenosť online, hrať proti ľuďom po celom svete.
"Fifa Points je všetko o odblokovaní nových hráčov pre váš tím, môžete hrať hru po hre, aby ste získali viac a viac otvorených balíčkov, alebo máte možnosť ich kúpiť."
"Predpokladám, že to nie je podvádzanie pre víťazstvo, ale určite platí, že dostanete lepších hráčov, aby ste získali lepšiu príležitosť na víťazstvo, keď ste online."

android

Mnohé hlavné franchisingy ako Call of Duty, Fortnite a Overwatch umožňujú hráčom zakúpiť v hre položky cez záhady.
Niektoré vydania sa stretli s odporom od hráčov, ktorí cítili, že niektoré tituly sa na mechanikov príliš spoliehali.

FIFA prestane v Belgicku predávať peniaze do hry
4.4 (87.5%)8